Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Cottbus   17:14 24011
zurück mehr Kolkwitz 17:19 17:20  
zurück mehr Kunersdorf 17:23 17:24  
zurück mehr Vetschau 17:28 17:29  
zurück mehr Raddusch 17:32 17:32  
zurück mehr Lübbenau(Spreewald) 17:37 17:38  
zurück mehr Lübben(Spreewald) 17:44 17:45  
zurück mehr Brand Tropical Islands 17:52 17:53  
zurück mehr Königs Wusterhausen 18:07 18:10  
zurück mehr Berlin Ostkreuz 18:27 18:29  
zurück mehr Berlin Ostbahnhof 18:32 18:33  
zurück mehr Berlin Alexanderplatz 18:36 18:37  
zurück mehr Berlin Friedrichstraße 18:40 18:41  
zurück mehr Berlin Hbf 18:44 18:45  
zurück mehr Berlin Zoologischer Garten 18:50    

Bemerkungen:

  • zusätzlicher Zug
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • Ostdeutsche Eisenbahn GmbH

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ