Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Warszawa Gdańska   12:32 KM 19609 R90
zurück mehr Warszawa ZOO 12:34 12:34  
zurück mehr Warszawa Praga 12:38 12:38  
zurück mehr Warszawa Toruńska 12:40 12:41  
zurück mehr Warszawa Żerań 12:43 12:44  
zurück mehr Warszawa Płudy 12:46 12:47  
zurück mehr Warszawa Choszczówka 12:49 12:50  
zurück mehr Legionowo 12:54 12:55  
zurück mehr Legionowo Przystanek 12:57 12:57  
zurück mehr Chotomów 12:59 13:00  
zurück mehr Janówek 13:05 13:05  
zurück mehr Nowy Dwór Mazowiecki 13:08 13:08  
zurück mehr Modlin 13:12 13:12  
zurück mehr Pomiechówek 13:15 13:16  
zurück mehr Brody Warszawskie 13:19 13:20  
zurück mehr Studzianki Nowe 13:22 13:23  
zurück mehr Nasielsk 13:26    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Schwerbehindertenabteil

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ