Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Siedlce   04:32 KM 91852 R2
zurück mehr Siedlce Zachodnie 04:34 04:35  
zurück mehr Sabinka 04:38 04:38  
zurück mehr Kotuń 04:43 04:43  
zurück mehr Koszewnica 04:47 04:47  
zurück mehr Sosnowe 04:50 04:50  
zurück mehr Grodziszcze Mazowieckie 04:54 04:54  
zurück mehr Mrozy 04:58 04:59  
zurück mehr Cegłów 05:03 05:03  
zurück mehr Mienia 05:06 05:06  
zurück mehr Barcząca 05:09 05:10  
zurück mehr Mińsk Mazowiecki Anielina 05:12 05:13  
zurück mehr Mińsk Mazowiecki 05:15 05:16  
zurück mehr Wrzosów 05:19 05:20  
zurück mehr Nowe Dębe Wielkie 05:22 05:23  
zurück mehr Dębe Wielkie 05:24 05:25  
zurück mehr Cisie 05:27 05:27  
zurück mehr Halinów 05:30 05:30  
zurück mehr Sulejówek Miłosna 05:33 05:34  
zurück mehr Sulejówek 05:35 05:36  
zurück mehr Warszawa Wola Grzybowska 05:38 05:38  
zurück mehr Warszawa Wesoła 05:40 05:41  
zurück mehr Warszawa Rembertów 05:44 05:45  
zurück mehr Warszawa Wschodnia 05:51 05:52  
zurück mehr Warszawa Stadion 05:54 05:54  
zurück mehr Warszawa Powiśle 05:56 05:57  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 05:59 06:01  
zurück mehr Warszawa Ochota 06:02 06:03  
zurück mehr Warszawa Zachodnia 06:06    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ