Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Milano Centrale   19:25 R 24962
zurück mehr Milano Porta Garibaldi 19:34 19:35  
zurück mehr Milano Bovisa 19:41 19:42 R 10377
zurück mehr Saronno 19:54 19:54  
zurück mehr Rescaldina 19:58 20:00  
zurück mehr Castellanza 20:04 20:05  
zurück mehr Busto Arsizio Nord 20:07 20:07  
zurück mehr Ferno-Lonate Pozzolo 20:12 20:12  
zurück mehr Malpensa Aeroporto 20:16 20:17  
zurück mehr Malpensa Aeroporto T2 20:22    

Bemerkungen:

  • Kurswagen
  • Rollstuhlstellplatz
  • Rollstuhlstellplatz (Milano Bovisa --> Malpensa Aeroporto T2)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ