Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Gdynia Główna   14:20 SKM58831 S2 SPRINTER
zurück mehr Gdynia Chylonia 14:24 14:25  
zurück mehr Rumia 14:29 14:30  
zurück mehr Reda 14:34 14:35  
zurück mehr Wejherowo 14:42 14:43  
zurück mehr Gościcino Wejherowskie 14:47 14:54  
zurück mehr Luzino 14:58 14:58  
zurück mehr Strzebielino Morskie 15:02 15:02  
zurück mehr Bożepole Wielkie 15:06 15:06  
zurück mehr Godętowo 15:11 15:11  
zurück mehr Lębork Mosty 15:15 15:16  
zurück mehr Lębork 15:19 15:19  
zurück mehr Leśnice 15:24 15:24  
zurück mehr Pogorzelice 15:26 15:26  
zurück mehr Potęgowo 15:33 15:33  
zurück mehr Głuszyno Pomorskie 15:37 15:37  
zurück mehr Strzyżyno Słupskie 15:40 15:40  
zurück mehr Damnica 15:44 15:49  
zurück mehr Jezierzyce Słupskie 15:56 15:56  
zurück mehr Słupsk 16:04    

Bemerkungen:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • nur 2. Klasse
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ