Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Warszawa Zachodnia   14:32 KM 19561 R7
zurück mehr Warszawa Ochota 14:35 14:36  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 14:38 14:39  
zurück mehr Warszawa Powiśle 14:42 14:42  
zurück mehr Warszawa Stadion 14:44 14:45  
zurück mehr Warszawa Wschodnia 14:47 14:48  
zurück mehr Warszawa Olszynka Grochowska 14:52 14:52  
zurück mehr Warszawa Gocławek 14:55 14:55  
zurück mehr Warszawa Wawer 14:57 14:58  
zurück mehr Warszawa Anin 15:00 15:00  
zurück mehr Warszawa Międzylesie 15:02 15:02  
zurück mehr Warszawa Radość 15:05 15:05  
zurück mehr Warszawa Miedzeszyn 15:07 15:08  
zurück mehr Warszawa Falenica 15:10 15:10  
zurück mehr Michalin 15:12 15:13  
zurück mehr Józefów 15:15 15:15  
zurück mehr Świder 15:18 15:18  
zurück mehr Otwock 15:21 15:22  
zurück mehr Śródborów 15:25 15:26  
zurück mehr Pogorzel Warszawska 15:29 15:29  
zurück mehr Stara Wieś 15:32 15:33  
zurück mehr Celestynów 15:36 15:36  
zurück mehr Kołbiel 15:39 15:40  
zurück mehr Chrosna 15:41 15:42  
zurück mehr Zabieżki 15:45 15:46  
zurück mehr Augustówka 15:49 15:50  
zurück mehr Pilawa 15:54    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ