Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Kutno   17:25 L 11368
zurück mehr Witonia 17:35 17:36  
zurück mehr Gawrony 17:42 17:42  
zurück mehr Łęczyca 17:50 17:59  
zurück mehr Sierpów 18:03 18:03  
zurück mehr Ozorków 18:09 18:10  
zurück mehr Ozorków Nowe Miasto 18:12 18:12  
zurück mehr Chociszew 18:17 18:23  
zurück mehr Grotniki 18:29 18:30  
zurück mehr Zgierz Kontrewers 18:34 18:35  
zurück mehr Zgierz Północ 18:38 18:39  
zurück mehr Zgierz Jaracza 18:43 18:43  
zurück mehr Zgierz 18:47 18:48  
zurück mehr Łódź Radogoszcz Zach 18:51 18:52  
zurück mehr Łódź Żabieniec 18:55 18:55  
zurück mehr Łódź Kaliska 18:59    

Bemerkungen:

  • Lodzka Kolej Aglomeracyjna
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Klimaanlage
  • Fahrscheinautomat im Zug
  • Platz fŘr Leute mit Kindern bis 6 Jahre
  • Wagen mit einer Plattform fŘr Behinderte
  • Schwerbehindertenabteil
  • kostenloses WLAN im In- und Ausland

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ