Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Warszawa Zachodnia   11:13 KM 12707 R7
zurück mehr Warszawa Ochota 11:16 11:17  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 11:19 11:20  
zurück mehr Warszawa Powiśle 11:23 11:23  
zurück mehr Warszawa Stadion 11:25 11:26  
zurück mehr Warszawa Wschodnia 11:28 11:30  
zurück mehr Warszawa Olszynka Grochowska 11:34 11:34  
zurück mehr Warszawa Gocławek 11:37 11:37  
zurück mehr Warszawa Wawer 11:39 11:40  
zurück mehr Warszawa Anin 11:42 11:42  
zurück mehr Warszawa Międzylesie 11:44 11:45  
zurück mehr Warszawa Radość 11:47 11:48  
zurück mehr Warszawa Miedzeszyn 11:50 11:50  
zurück mehr Warszawa Falenica 11:53 11:53  
zurück mehr Michalin 11:56 11:56  
zurück mehr Józefów 11:59 11:59  
zurück mehr Świder 12:02 12:03  
zurück mehr Otwock 12:06 12:07  
zurück mehr Śródborów 12:10 12:11  
zurück mehr Pogorzel Warszawska 12:14 12:14  
zurück mehr Stara Wieś 12:17 12:18  
zurück mehr Celestynów 12:21 12:21  
zurück mehr Kołbiel 12:24 12:25  
zurück mehr Chrosna 12:26 12:27  
zurück mehr Zabieżki 12:30 12:31  
zurück mehr Augustówka 12:34 12:35  
zurück mehr Pilawa 12:38 12:39  
zurück mehr Garwolin 12:49    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ