Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Göttingen   07:01 24069
zurück mehr Friedland(Han) 07:10 07:10  
zurück mehr Eichenberg 07:15 07:19  
zurück mehr Bad Sooden-Allendorf 07:29 07:29  
zurück mehr Eschwege-Niederhone 07:38 07:38  
zurück mehr Eschwege 07:41 07:46  
zurück mehr Eschwege-Niederhone 07:48 07:49  
zurück mehr Wehretal-Reichensachsen 07:53 07:53  
zurück mehr Sontra 07:59 08:00  
zurück mehr Bebra 08:14 08:20  
zurück mehr Ludwigsau-Friedlos 08:25 08:26  
zurück mehr Bad Hersfeld 08:28 08:29  
zurück mehr Haunetal-Neukirchen 08:37 08:38  
zurück mehr Burghaun(Hünfeld) 08:43 08:43  
zurück mehr Hünfeld 08:46 08:47  
zurück mehr Fulda 08:57    

Bemerkungen:

  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ