Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Wejherowo   14:38 SKM97750
zurück mehr Wejherowo-Nanice 14:40 14:40  
zurück mehr Wejherowo Śmiechowo 14:42 14:42  
zurück mehr Reda Pieleszewo 14:45 14:45  
zurück mehr Reda 14:48 14:49  
zurück mehr Rumia 14:53 14:53  
zurück mehr Rumia Janowo 14:55 14:55  
zurück mehr Gdynia Cisowa 15:00 15:00  
zurück mehr Gdynia Chylonia 15:02 15:03  
zurück mehr Gdynia Leszczynki 15:04 15:05  
zurück mehr Gdynia Grabówek 15:06 15:07  
zurück mehr Gdynia Stocznia 15:09 15:10  
zurück mehr Gdynia Główna 15:12 15:15  
zurück mehr Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:16 15:17  
zurück mehr Gdynia Redłowo 15:19 15:20  
zurück mehr Gdynia Orłowo 15:22 15:22  
zurück mehr Sopot Kamienny Potok 15:25 15:25  
zurück mehr Sopot 15:28 15:29  
zurück mehr Sopot Wyścigi 15:30 15:31  
zurück mehr Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:32 15:33  
zurück mehr Gdańsk Oliwa SKM 15:34 15:35  
zurück mehr Gdańsk Przymorze 15:37 15:37  
zurück mehr Gdańsk Zaspa 15:39 15:40  
zurück mehr Gdańsk Wrzeszcz 15:41 15:43  
zurück mehr Gdańsk Politechnika 15:45 15:45  
zurück mehr Gdańsk Stocznia 15:47 15:47  
zurück mehr Gdańsk Główny 15:50 15:51  
zurück mehr Gdańsk Śródmieście 15:53    

Bemerkungen:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • nur 2. Klasse
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ