Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Ostrów Wielkopolski   10:45 R 77513
zurück mehr Biniew 10:51 10:52  
zurück mehr Bronów 10:56 10:57  
zurück mehr Taczanów 11:00 11:01  
zurück mehr Pleszew 11:05 11:05  
zurück mehr Kotlin 11:10 11:10  
zurück mehr Witaszyce 11:15 11:15  
zurück mehr Jarocin 11:20 11:21  
zurück mehr Mieszków 11:26 11:26  
zurück mehr Chocicza 11:32 11:32  
zurück mehr Solec Wielkopolski 11:36 11:36  
zurück mehr Sulęcinek 11:40 11:44  
zurück mehr Środa Wielkopolska 11:50 11:50  
zurück mehr Pierzchno 11:57 11:57  
zurück mehr Kórnik 12:01 12:01  
zurück mehr Gądki 12:04 12:05  
zurück mehr Poznań Krzesiny 12:09 12:10  
zurück mehr Poznań Starołęka 12:13 12:14  
zurück mehr Poznań Dębina 12:16 12:17  
zurück mehr Poznań Główny 12:21    

Bemerkungen:

  • Przewozy Regionalne
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Rollstuhlstellplatz
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)
  • Klimaanlage

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ