Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Jelenia Góra   14:54 R 67301
zurück mehr Rybnica 15:04 15:15  
zurück mehr Stara Kamienica 15:21 15:21  
zurück mehr Kwieciszowice 15:26 15:26  
zurück mehr Rębiszów 15:32 15:32  
zurück mehr Młyńsko 15:37 15:38  
zurück mehr Gryfów Śląski 15:45 15:45  
zurück mehr Ubocze 15:49 15:49  
zurück mehr Olszyna Lubańska 15:54 15:54  
zurück mehr Lubań Śląski 16:05 16:22  
zurück mehr Zaręba 16:28 16:29  
zurück mehr Batowice Lubańskie 16:33 16:34  
zurück mehr Mikułowa 16:37 16:38  
zurück mehr Jerzmanki 16:44 16:45  
zurück mehr Zgorzelec 16:52 17:12 R 67300
zurück mehr Zgorzelec Miasto 17:15 17:15  
zurück mehr Jędrzychowice 17:17 17:18  
zurück mehr Lasów 17:22 17:23  
zurück mehr Pieńsk 17:25 17:26  
zurück mehr Węgliniec 17:37 17:42 R 67301
zurück mehr Stary Węgliniec 17:48 17:48  
zurück mehr Jagodzin 17:56 17:57  
zurück mehr Ruszów 18:04 18:05  
zurück mehr Okrąglica 18:10 18:11  
zurück mehr Iłowa Żagańska 18:18 18:19  
zurück mehr Konin Żagański 18:23 18:24  
zurück mehr Jankowa Żagańska 18:26 18:27  
zurück mehr Żary Kunice 18:30 18:30  
zurück mehr Żary 18:35 18:36 R 67300
zurück mehr Lubanice 18:45 18:45  
zurück mehr Bieniów 18:50 18:51  
zurück mehr Nowogród Osiedle 19:01 19:01  
zurück mehr Nowogród Bobrzański 19:04 19:05  
zurück mehr Bogaczów 19:08 19:09  
zurück mehr Koźla Kożuchowska 19:15 19:15  
zurück mehr Letnica 19:18 19:18  
zurück mehr Buchałów 19:23 19:24  
zurück mehr Zielona Góra 19:34    

Bemerkungen:

  • Przewozy Regionalne
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • rollstuhltaugliches WC
  • Klimaanlage
  • Schienenbus

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ