Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Warszawa Gdańska   13:55 KM 19611 R90
zurück mehr Warszawa ZOO 13:57 13:57  
zurück mehr Warszawa Praga 14:01 14:01  
zurück mehr Warszawa Toruńska 14:03 14:04  
zurück mehr Warszawa Żerań 14:06 14:07  
zurück mehr Warszawa Płudy 14:09 14:10  
zurück mehr Warszawa Choszczówka 14:12 14:13  
zurück mehr Legionowo 14:17 14:18  
zurück mehr Legionowo Przystanek 14:20 14:20  
zurück mehr Chotomów 14:22 14:23  
zurück mehr Janówek 14:28 14:28  
zurück mehr Nowy Dwór Mazowiecki 14:31 14:32  
zurück mehr Modlin 14:35 14:36  
zurück mehr Pomiechówek 14:39 14:39  
zurück mehr Brody Warszawskie 14:43 14:43  
zurück mehr Studzianki Nowe 14:46 14:46  
zurück mehr Nasielsk 14:50    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ