Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Łódź Kaliska     13:59   L 11413
zurück mehr Lublinek 14:05   14:06    
zurück mehr Pabianice 14:12   14:13    
zurück mehr Chechło 14:16   14:16    
zurück mehr Dobroń 14:20   14:20    
zurück mehr Kolumna 14:24   14:24    
zurück mehr Łask 14:29   14:30    
zurück mehr Borszewice 14:34   14:35    
zurück mehr Zduńska Wola 14:40   14:41    
zurück mehr Męcka Wola 14:45   14:46    
zurück mehr Sieradz Męka 14:49   14:50    
zurück mehr Sieradz Warta 14:52   14:53    
zurück mehr Sieradz 14:55        

Bemerkungen:

  • Lodzka Kolej Aglomeracyjna
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Klimaanlage
  • Fahrscheinautomat im Zug
  • Platz fŘr Leute mit Kindern bis 6 Jahre
  • Wagen mit einer Plattform fŘr Behinderte
  • Schwerbehindertenabteil
  • kostenloses WLAN im In- und Ausland

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ