Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Wilhelmshaven Hbf   08:31 Bus SEV
zurück mehr Sande 08:46 08:46  
zurück mehr Sanderbusch 08:50 08:50  
zurück mehr Schortens-Heidmühle 08:59 08:59  
zurück mehr Jever 09:08 09:08  
zurück mehr Wittmund 09:21 09:21  
zurück mehr Burhafe(Ostfriesl) 09:32 09:32  
zurück mehr Esens(Ostfriesl) 09:42    

Bemerkungen:

  • Schienenersatzverkehr

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ