Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Kraków Główny   05:23 TLK37104 PUŁASKI
zurück mehr Miechów 05:51 05:52  
zurück mehr Koniecpol 06:28 06:29  
zurück mehr Częstochowa Stradom 06:57 06:59  
zurück mehr Lubliniec 07:24 07:26  
zurück mehr Olesno Śląskie 07:46 07:47  
zurück mehr Kluczbork 08:01 08:06  
zurück mehr Byczyna Kluczborska 08:16 08:17  
zurück mehr Kępno 08:32 08:33  
zurück mehr Ostrzeszów 08:45 08:46  
zurück mehr Ostrów Wielkopolski 09:02 09:06  
zurück mehr Pleszew 09:23 09:24  
zurück mehr Jarocin 09:36 09:37  
zurück mehr Środa Wielkopolska 09:56 10:04  
zurück mehr Poznań Główny 10:26    

Bemerkungen:

  • PKP Intercity
  • Reservierungspflicht
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Platz fŘr Leute mit Kindern bis 6 Jahre
  • Transport von Kuriersendungen

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ