Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Otwock   20:26 SKW92362 S1
zurück mehr Świder 20:29 20:29  
zurück mehr Józefów 20:31 20:31  
zurück mehr Michalin 20:34 20:34  
zurück mehr Warszawa Falenica 20:36 20:36  
zurück mehr Warszawa Miedzeszyn 20:38 20:38  
zurück mehr Warszawa Radość 20:41 20:41  
zurück mehr Warszawa Międzylesie 20:44 20:44  
zurück mehr Warszawa Anin 20:46 20:46  
zurück mehr Warszawa Wawer 20:49 20:49  
zurück mehr Warszawa Gocławek 20:51 20:51  
zurück mehr Warszawa Olszynka Grochowska 20:54 20:54  
zurück mehr Warszawa Wschodnia 20:59 21:00  
zurück mehr Warszawa Stadion 21:02 21:02  
zurück mehr Warszawa Powiśle 21:05 21:05  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 21:07 21:09  
zurück mehr Warszawa Ochota 21:11 21:11  
zurück mehr Warszawa Zachodnia 21:14 21:17  
zurück mehr Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 21:23 21:23  
zurück mehr Warszawa Rakowiec 21:25 21:25  
zurück mehr Warszawa Żwirki i Wigury 21:27 21:27  
zurück mehr Warszawa Służewiec 21:29    

Bemerkungen:

  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)
  • Schwerbehindertenabteil

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ