Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Esens(Ostfriesl)   08:14 Bus SEV
zurück mehr Burhafe(Ostfriesl) 08:24 08:24  
zurück mehr Wittmund 08:35 08:35  
zurück mehr Jever 08:48 08:48  
zurück mehr Schortens-Heidmühle 08:57 08:57  
zurück mehr Sanderbusch 09:06 09:06  
zurück mehr Sande 09:10 09:16  
zurück mehr Wilhelmshaven Hbf 09:25    

Bemerkungen:

  • Schienenersatzverkehr

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ