Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Rheine   06:53 52309
zurück mehr Rheine-Mesum 06:57 06:58  
zurück mehr Emsdetten 07:02 07:02  
zurück mehr Reckenfeld 07:06 07:06  
zurück mehr Greven 07:09 07:11  
zurück mehr Münster-Sprakel 07:14 07:15  
zurück mehr Münster(W)Zentrum Nord 07:19 07:20  
zurück mehr Münster(Westf)Hbf 07:25    

Bemerkungen:

  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden
  • Behindertengerechte Ausstattung
  • Laptop-Steckdosen
  • Klimaanlage

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ