Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Rheine   05:18 52303
zurück mehr Rheine-Mesum 05:22 05:22  
zurück mehr Emsdetten 05:26 05:27  
zurück mehr Reckenfeld 05:31 05:31  
zurück mehr Greven 05:34 05:35  
zurück mehr Münster-Sprakel 05:39 05:40  
zurück mehr Münster(W)Zentrum Nord 05:45 05:46  
zurück mehr Münster(Westf)Hbf 05:51    

Bemerkungen:

  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden
  • Behindertengerechte Ausstattung
  • Laptop-Steckdosen
  • Klimaanlage

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ