Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Radom   15:56 KM 21632 R8
zurück mehr Lesiów 16:08 16:08  
zurück mehr Bartodzieje 16:14 16:15  
zurück mehr Wola Bierwiecka 16:17 16:18  
zurück mehr Kruszyna 16:22 16:22  
zurück mehr Dobieszyn 16:30 16:31  
zurück mehr Strzyżyna 16:39 16:40  
zurück mehr Grabów nad Pilicą 16:46 16:46  
zurück mehr Warka 16:53 16:54  
zurück mehr Gośniewice 16:58 16:59  
zurück mehr Michalczew 17:03 17:03  
zurück mehr Krężel 17:07 17:08  
zurück mehr Chynów 17:12 17:13  
zurück mehr Sułkowice 17:16 17:17  
zurück mehr Czachówek Południowy 17:21 17:21  
zurück mehr Czachówek Górny 17:23 17:23  
zurück mehr Ustanówek 17:27 17:27  
zurück mehr Zalesie Górne 17:30 17:31  
zurück mehr Piaseczno 17:35 17:36  
zurück mehr Nowa Iwiczna 17:39 17:40  
zurück mehr Warszawa Jeziorki 17:43 17:43  
zurück mehr Warszawa Dawidy 17:46 17:47  
zurück mehr Warszawa Okęcie 17:51 17:51  
zurück mehr Warszawa Służewiec 17:53 17:54  
zurück mehr Warszawa Żwirki i Wigury 17:56 17:56  
zurück mehr Warszawa Rakowiec 17:58 17:58  
zurück mehr Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:01 18:01  
zurück mehr Warszawa Zachodnia 18:05 18:06  
zurück mehr Warszawa Ochota 18:09 18:10  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 18:12 18:13  
zurück mehr Warszawa Powiśle 18:16 18:16  
zurück mehr Warszawa Stadion 18:18 18:19  
zurück mehr Warszawa Wschodnia 18:21    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ