Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Piaseczno   07:20 KM 19512 R8
zurück mehr Nowa Iwiczna 07:24 07:25  
zurück mehr Warszawa Jeziorki 07:29 07:30  
zurück mehr Warszawa Dawidy 07:35 07:36  
zurück mehr Warszawa Okęcie 07:42 07:44  
zurück mehr Warszawa Służewiec 07:47 07:49  
zurück mehr Warszawa Żwirki i Wigury 07:51 07:51  
zurück mehr Warszawa Rakowiec 07:53 07:53  
zurück mehr Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 07:56 07:57  
zurück mehr Warszawa Zachodnia 08:01 08:02  
zurück mehr Warszawa Ochota 08:05 08:06  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 08:08 08:09  
zurück mehr Warszawa Powiśle 08:12 08:12  
zurück mehr Warszawa Stadion 08:14 08:15  
zurück mehr Warszawa Wschodnia 08:17 08:18  
zurück mehr Warszawa Olszynka Grochowska 08:22 08:22  
zurück mehr Warszawa Gocławek 08:25 08:25  
zurück mehr Warszawa Wawer 08:27 08:28  
zurück mehr Warszawa Anin 08:30 08:30  
zurück mehr Warszawa Międzylesie 08:32 08:32  
zurück mehr Warszawa Radość 08:35 08:35  
zurück mehr Warszawa Miedzeszyn 08:37 08:38  
zurück mehr Warszawa Falenica 08:40 08:40  
zurück mehr Michalin 08:42 08:43  
zurück mehr Józefów 08:45 08:45  
zurück mehr Świder 08:48 08:48  
zurück mehr Otwock 08:51    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ