Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Otwock     20:26   SKW92362 S1
zurück mehr Świder 20:29   20:29    
zurück mehr Józefów 20:31   20:31    
zurück mehr Michalin 20:34   20:34    
zurück mehr Warszawa Falenica 20:36   20:36    
zurück mehr Warszawa Miedzeszyn 20:38   20:38    
zurück mehr Warszawa Radość 20:41   20:41    
zurück mehr Warszawa Międzylesie 20:44   20:44    
zurück mehr Warszawa Anin 20:46   20:46    
zurück mehr Warszawa Wawer 20:49   20:49    
zurück mehr Warszawa Gocławek 20:51   20:51    
zurück mehr Warszawa Olszynka Grochowska 20:54   20:54    
zurück mehr Warszawa Wschodnia 20:59   21:00    
zurück mehr Warszawa Stadion 21:02   21:02    
zurück mehr Warszawa Powiśle 21:05   21:05    
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 21:07   21:09    
zurück mehr Warszawa Ochota 21:11   21:11    
zurück mehr Warszawa Zachodnia 21:14   21:17    
zurück mehr Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 21:23   21:23    
zurück mehr Warszawa Rakowiec 21:25   21:25    
zurück mehr Warszawa Żwirki i Wigury 21:27   21:27    
zurück mehr Warszawa Służewiec 21:29        

Bemerkungen:

  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)
  • Schwerbehindertenabteil

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ