Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Ostrów Wielkopolski   05:32 R 77003
zurück mehr Biniew 05:38 05:39  
zurück mehr Bronów 05:43 05:44  
zurück mehr Taczanów 05:47 05:48  
zurück mehr Pleszew 05:52 05:52  
zurück mehr Kotlin 05:57 05:57  
zurück mehr Witaszyce 06:02 06:03  
zurück mehr Jarocin 06:08 06:11  
zurück mehr Mieszków 06:16 06:17  
zurück mehr Chocicza 06:22 06:23  
zurück mehr Solec Wielkopolski 06:26 06:27  
zurück mehr Sulęcinek 06:30 06:30  
zurück mehr Środa Wielkopolska 06:36 06:37  
zurück mehr Pierzchno 06:43 06:43  
zurück mehr Kórnik 06:47 06:47  
zurück mehr Gądki 06:50 06:51  
zurück mehr Poznań Krzesiny 06:56 06:56  
zurück mehr Poznań Starołęka 07:00 07:00  
zurück mehr Poznań Dębina 07:02 07:03  
zurück mehr Poznań Główny 07:07    

Bemerkungen:

  • Przewozy Regionalne
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Rollstuhlstellplatz
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ