Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Esens(Ostfriesl)   06:19 Bus SEV
zurück mehr Burhafe(Ostfriesl) 06:29 06:29  
zurück mehr Wittmund 06:40 06:40  
zurück mehr Jever 06:53 06:53  
zurück mehr Schortens-Heidmühle 07:02 07:02  
zurück mehr Sanderbusch 07:11 07:11  
zurück mehr Sande 07:15 07:15  
zurück mehr Wilhelmshaven Hbf 07:30    

Bemerkungen:

  • keine Fahrradbeförderung möglich
  • Bushalt nicht am Bahnhof. (Wilhelmshaven Hbf --> Wilhelmshaven Hbf)
  • NordWestBahn-Servicetelefon: 01806 / 600161*
  • (*20 ct/Anruf aus dem Festnetz, Tarif bei Mobilfunk max. 60 ct/Anruf)
  • Schienenersatzverkehr

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ