Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Radom   15:57 KM 21632 R8
zurück mehr Lesiów 16:09 16:10  
zurück mehr Bartodzieje 16:16 16:16  
zurück mehr Wola Bierwiecka 16:19 16:19  
zurück mehr Kruszyna 16:23 16:24  
zurück mehr Dobieszyn 16:31 16:32  
zurück mehr Strzyżyna 16:40 16:40  
zurück mehr Grabów nad Pilicą 16:46 16:47  
zurück mehr Warka 16:54 16:55  
zurück mehr Gośniewice 16:59 16:59  
zurück mehr Michalczew 17:03 17:03  
zurück mehr Krężel 17:07 17:08  
zurück mehr Chynów 17:12 17:13  
zurück mehr Sułkowice 17:16 17:17  
zurück mehr Czachówek Południowy 17:21 17:21  
zurück mehr Czachówek Górny 17:23 17:24  
zurück mehr Ustanówek 17:27 17:28  
zurück mehr Zalesie Górne 17:31 17:31  
zurück mehr Piaseczno 17:35 17:36  
zurück mehr Nowa Iwiczna 17:39 17:40  
zurück mehr Warszawa Jeziorki 17:42 17:43  
zurück mehr Warszawa Dawidy 17:45 17:46  
zurück mehr Warszawa Okęcie 17:50 17:50  
zurück mehr Warszawa Służewiec 17:53 17:53  
zurück mehr Warszawa Żwirki i Wigury 17:55 17:56  
zurück mehr Warszawa Rakowiec 17:57 17:58  
zurück mehr Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 18:00 18:01  
zurück mehr Warszawa Zachodnia 18:05 18:06  
zurück mehr Warszawa Ochota 18:09 18:10  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 18:11 18:13  
zurück mehr Warszawa Powiśle 18:15 18:16  
zurück mehr Warszawa Stadion 18:18 18:18  
zurück mehr Warszawa Wschodnia 18:20    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ