Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Poznań Główny   18:42 R 76930
zurück mehr Poznań Dębiec 18:46 18:47  
zurück mehr Luboń koło Poznania 18:49 18:50  
zurück mehr Puszczykowo 18:54 18:54  
zurück mehr Puszczykówko 18:57 18:57  
zurück mehr Mosina 19:00 19:01  
zurück mehr Drużyna Poznańska 19:04 19:04  
zurück mehr Iłowiec 19:07 19:08  
zurück mehr Czempiń 19:12 19:12  
zurück mehr Oborzyska Stare 19:16 19:16  
zurück mehr Kościan 19:21 19:22  
zurück mehr Przysieka Stara 19:26 19:26  
zurück mehr Stare Bojanowo 19:30 19:30  
zurück mehr Górka Duchowna 19:34 19:34  
zurück mehr Lipno Nowe 19:39 19:40  
zurück mehr Leszno 19:48 19:49  
zurück mehr Rydzyna 19:55 19:56  
zurück mehr Kaczkowo 19:59 19:59  
zurück mehr Bojanowo 20:04 20:04  
zurück mehr Rawicz 20:12 20:13  
zurück mehr Korzeńsko 20:18 20:19  
zurück mehr Garbce 20:22 20:22  
zurück mehr Żmigród 20:26 20:26  
zurück mehr Skokowa 20:33 20:33  
zurück mehr Osola 20:37 20:37  
zurück mehr Oborniki Śląskie 20:41 20:41  
zurück mehr Pęgów 20:46 20:46  
zurück mehr Szewce 20:49 20:50  
zurück mehr Wrocław Świniary 20:52 20:52  
zurück mehr Wrocław Osobowice 20:55 20:56  
zurück mehr Wrocław Różanka 20:59 20:59  
zurück mehr Wrocław Popowice 21:01 21:02  
zurück mehr Wrocław Mikołajów 21:03 21:04  
zurück mehr Wrocław Główny 21:09    

Bemerkungen:

  • Przewozy Regionalne
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Rollstuhlstellplatz
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)
  • Klimaanlage

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ