Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Wrocław Główny   20:54 R 66337
zurück mehr Smardzów Wrocławski 21:02 21:03  
zurück mehr Żórawina 21:07 21:08  
zurück mehr Węgry 21:13 21:13  
zurück mehr Boreczek 21:18 21:18  
zurück mehr Warkocz 21:23 21:23  
zurück mehr Strzelin 21:27 21:28  
zurück mehr Biały Kościół 21:33 21:34  
zurück mehr Henryków 21:39 21:40  
zurück mehr Ziębice 21:45 21:45  
zurück mehr Starczów 21:53 21:54  
zurück mehr Kamieniec Ząbkowicki 21:59 22:00  
zurück mehr Suszka 22:06 22:06  
zurück mehr Bardo Przyłęk 22:11 22:11  
zurück mehr Bardo Śląskie 22:14 22:15  
zurück mehr Ławica 22:21 22:21  
zurück mehr Kłodzko Główne 22:25    

Bemerkungen:

  • Przewozy Regionalne
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ