Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Wrocław Główny   18:26 TLK64100 SKRZYCZNE
zurück mehr Oława 18:42 18:43  
zurück mehr Brzeg 18:54 18:55  
zurück mehr Opole Główne 19:21 19:26  
zurück mehr Gogolin 19:48 19:49  
zurück mehr Zdzieszowice 20:01 20:02  
zurück mehr Kędzierzyn-Koźle 20:16 20:24  
zurück mehr Kuźnia Raciborska 20:46 20:47  
zurück mehr Rybnik 21:15 21:26  
zurück mehr Żory 21:45 21:46  
zurück mehr Pszczyna 22:19 22:23  
zurück mehr Czechowice-Dziedzice 22:31 22:32  
zurück mehr Bielsko-Biała Główna 22:43    

Bemerkungen:

  • PKP Intercity
  • Reservierungspflicht
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • Platz fŘr Leute mit Kindern bis 6 Jahre
  • Transport von Kuriersendungen

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ