Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Warszawa Wschodnia   12:14 KM 19450 R3
zurück mehr Warszawa Stadion 12:16 12:16  
zurück mehr Warszawa Powiśle 12:18 12:19  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 12:21 12:22  
zurück mehr Warszawa Ochota 12:24 12:25  
zurück mehr Warszawa Zachodnia 12:28 12:29  
zurück mehr Warszawa Włochy 12:34 12:35  
zurück mehr Warszawa Ursus Północny 12:38 12:38  
zurück mehr Warszawa Gołąbki 12:40 12:41  
zurück mehr Ożarów Mazowiecki 12:45 12:45  
zurück mehr Płochocin 12:50 12:51  
zurück mehr Błonie 12:55 13:04  
zurück mehr Witanów 13:06 13:07  
zurück mehr Boża Wola 13:09 13:10  
zurück mehr Seroki 13:13 13:13  
zurück mehr Teresin Niepokalanów 13:16 13:17  
zurück mehr Piasecznica 13:20 13:21  
zurück mehr Sochaczew 13:26    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ