Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Warszawa Wschodnia   05:56 KM 19440 R3
zurück mehr Warszawa Stadion 05:58 05:58  
zurück mehr Warszawa Powiśle 06:00 06:01  
zurück mehr Warszawa Śródmieście PKP 06:03 06:05  
zurück mehr Warszawa Ochota 06:06 06:07  
zurück mehr Warszawa Zachodnia 06:10 06:11  
zurück mehr Warszawa Włochy 06:15 06:16  
zurück mehr Warszawa Ursus Północny 06:19 06:20  
zurück mehr Warszawa Gołąbki 06:22 06:22  
zurück mehr Ożarów Mazowiecki 06:26 06:26  
zurück mehr Płochocin 06:31 06:31  
zurück mehr Błonie 06:36 06:37  
zurück mehr Witanów 06:39 06:40  
zurück mehr Boża Wola 06:42 06:43  
zurück mehr Seroki 06:46 06:46  
zurück mehr Teresin Niepokalanów 06:49 06:50  
zurück mehr Piasecznica 06:53 06:54  
zurück mehr Sochaczew 06:59    

Bemerkungen:

  • Koleje Mazowieckie
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ