Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Kraków Główny   11:20 IC 35106 SUKIENNICE
zurück mehr Koniecpol      
zurück mehr Częstochowa 12:47 12:51  
zurück mehr Radomsko 13:14 13:15  
zurück mehr Piotrków Trybunalski 13:45 13:45  
zurück mehr Łódź Widzew 14:25 14:27  
zurück mehr Zgierz 14:39 14:40  
zurück mehr Łowicz Główny 15:20 15:21  
zurück mehr Kutno 15:48 15:59  
zurück mehr Włocławek 16:41 16:42  
zurück mehr Aleksandrów Kujawski 17:10 17:11  
zurück mehr Toruń Główny 17:24 17:26  
zurück mehr Solec Kujawski 17:45 17:46  
zurück mehr Bydgoszcz Wschód 17:55 17:56  
zurück mehr Bydgoszcz Leśna 18:00 18:01  
zurück mehr Bydgoszcz Główna 18:06 18:51  
zurück mehr Laskowice Pomorskie 19:29 19:30  
zurück mehr Tczew 20:16 20:17  
zurück mehr Gdańsk Główny 20:34 20:37  
zurück mehr Gdańsk Wrzeszcz 20:41 20:42  
zurück mehr Gdańsk Oliwa 20:46 20:47  
zurück mehr Sopot 20:51 20:52  
zurück mehr Gdynia Główna 21:00    

Bemerkungen:

  • Erfrischungen wagon
  • PKP Intercity
  • Reservierungspflicht
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)
  • Klimaanlage
  • Platz fŘr Leute mit Kindern bis 6 Jahre
  • Wagen mit einer Plattform fŘr Behinderte
  • Transport von Kuriersendungen
  • Berlin-Warszawa-Express

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ