Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Gdańsk Śródmieście     05:37   SKM95713
zurück mehr Gdańsk Główny 05:39   05:40    
zurück mehr Gdańsk Stocznia 05:42   05:42    
zurück mehr Gdańsk Politechnika 05:44   05:44    
zurück mehr Gdańsk Wrzeszcz 05:46   05:47    
zurück mehr Gdańsk Zaspa 05:49   05:49    
zurück mehr Gdańsk Przymorze 05:51   05:51    
zurück mehr Gdańsk Oliwa SKM 05:53   05:54    
zurück mehr Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:55   05:55    
zurück mehr Sopot Wyścigi 05:57   05:57    
zurück mehr Sopot 05:59   06:00    
zurück mehr Sopot Kamienny Potok 06:02   06:02    
zurück mehr Gdynia Orłowo 06:05   06:05    
zurück mehr Gdynia Redłowo 06:07   06:08    
zurück mehr Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:10   06:10    
zurück mehr Gdynia Główna 06:12   06:13    
zurück mehr Gdynia Stocznia 06:14   06:15    
zurück mehr Gdynia Grabówek 06:17   06:18    
zurück mehr Gdynia Leszczynki 06:19   06:20    
zurück mehr Gdynia Chylonia 06:22   06:23    
zurück mehr Gdynia Cisowa 06:25   06:25    
zurück mehr Rumia Janowo 06:29   06:29    
zurück mehr Rumia 06:31   06:32    
zurück mehr Reda 06:35   06:36    
zurück mehr Reda Pieleszewo 06:38   06:38    
zurück mehr Wejherowo Śmiechowo 06:41   06:41    
zurück mehr Wejherowo-Nanice 06:43   06:44    
zurück mehr Wejherowo 06:46        

Bemerkungen:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • nur 2. Klasse
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ