Rozkład Jazdy PKP

Halt Ankunft Abfahrt Fahrt
zurück mehr Wrocław Główny   17:35 R 66929
zurück mehr Wrocław Mikołajów 17:39 17:40 R 66928
zurück mehr Wrocław Nadodrze 17:44 17:45  
zurück mehr Wrocław Sołtysowice 17:49 17:50  
zurück mehr Wrocław Psie Pole 17:53 17:53  
zurück mehr Długołęka 17:58 17:59  
zurück mehr Borowa Oleśnicka 18:04 18:04  
zurück mehr Oleśnica 18:11    

Bemerkungen:

  • Przewozy Regionalne
  • Fahrradmitnahme begrenzt möglich
  • nur 2. Klasse
  • Elektrische Einheit (im Nahverkehr)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ