Rozkład Jazdy PKP

Station Arrival Departure Train
collapse expand Idar-Oberstein   23:07 29589
collapse expand Fischbach-Weierbach 23:13 23:13  
collapse expand Kirnsulzbach 23:16 23:17  
collapse expand Kirn 23:20 23:21  
collapse expand Hochstetten(Nahe) 23:24 23:24  
collapse expand Martinstein 23:27 23:27  
collapse expand Monzingen 23:30 23:31  
collapse expand Bad Sobernheim 23:34 23:35  
collapse expand Staudernheim 23:38 23:38  
collapse expand Norheim 23:48 23:48  
collapse expand Bad Münster a Stein 23:52 23:52  
collapse expand Bad Kreuznach 23:57 23:58  
collapse expand Bretzenheim(Nahe) 00:08 00:09  
collapse expand Langenlonsheim 00:12 00:12  
collapse expand Laubenheim(Nahe) 00:19 00:19  
collapse expand Münster-Sarmsheim 00:23 00:23  
collapse expand Bingen(Rhein) Hbf 00:27 00:32  
collapse expand Bingen(Rhein) Stadt 00:35 00:35  
collapse expand Bingen-Gaulsheim 00:38 00:38  
collapse expand Gau Algesheim 00:42 00:42  
collapse expand Ingelheim 00:46 00:46  
collapse expand Heidesheim(Rheinhess) 00:50 00:50  
collapse expand Uhlerborn 00:53 00:53  
collapse expand Budenheim 00:56 00:56  
collapse expand Mainz Hbf 01:06    

Comments:

  • restricted bicycle space
  • The disabled vehicle
  • space for wheelchairs
  • laptock sockets

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ