Rozkład Jazdy PKP

Station Arrival Departure Train
collapse expand Elsterwerda   22:14 27745
collapse expand Prösen 22:17 22:17  
collapse expand Prösen West 22:19 22:19  
collapse expand Gröditz(Riesa) 22:22 22:23  
collapse expand Tiefenau 22:26 22:26  
collapse expand Wülknitz 22:29 22:29  
collapse expand Zeithain 22:34 22:34  
collapse expand Riesa 22:39 22:53  
collapse expand Seerhausen 23:01 23:01  
collapse expand Stauchitz 23:05 23:05  
collapse expand Ostrau 23:10 23:10  
collapse expand Zschaitz 23:13 23:13  
collapse expand Döbeln Hbf 23:18 23:19  
collapse expand Limmritz(Sachs) 23:23 23:23  
collapse expand Steina 23:26 23:26  
collapse expand Waldheim 23:29 23:29  
collapse expand Schweikershain 23:35 23:35  
collapse expand Erlau(Sachs) 23:38 23:38  
collapse expand Mittweida 23:42 23:42  
collapse expand Altmittweida 23:45 23:45  
collapse expand Ottendorf(Mittweida) 23:49 23:49  
collapse expand Oberlichtenau 23:52 23:52  
collapse expand Chemnitz Kinderwaldstätte 23:55 23:55  
collapse expand Chemnitz Hbf 00:00    

Comments:

  • restricted bicycle space

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ