Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Nowy sklep na dworcu Poznań Główny

01.03.2017

Od wczoraj na poznańskim Dworcu Głównym podróżni mogą skorzystać z usług nowego najemcy. Na ok. 420 m² powierzchni sprzedaży powstał sklep Biedronka. Jest to już piąta lokalizacja tej sieci na dworcu kolejowym.

Pierwszy lokal został otwarty w 2014 r. na dworcu Kraków Główny, kolejne pojawiły się na dworcach Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna, a ostatnio również na wrocławskim Głównym.

Lokal Biedronki położony jest na antresoli, na poziomie +2 poznańskiego dworca.

Podróżni korzystający z budynku Poznań Główny mają do dyspozycji pełny zakres usług przydatnych przed, w trakcie i po podróży. Wśród najemców znajdują się kawiarnie Starbucks i Costa Coffee, dwa saloniki prasowe Relay, drogeria Rossmann, piekarnia Le Crobag, kantor, a teraz również sklep Biedronka. Dzięki nowemu najemcy, pasażerowie oczekujący na pociąg mogą zrobić zakupy, nie opuszczając terenu obiektu.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ