Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Jena-Göschwitz   10:08 74655
zwiń rozwiń Jena Paradies 10:13 10:14  
zwiń rozwiń Jena Saalbf 10:16 10:16  
zwiń rozwiń Jena-Zwätzen 10:19 10:19  
zwiń rozwiń Porstendorf 10:22 10:22  
zwiń rozwiń Dornburg(Saale) 10:25 10:26  
zwiń rozwiń Camburg(Saale) 10:31 10:31  
zwiń rozwiń Großheringen 10:37    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ