Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Saalfeld(Saale)   09:11 92285
zwiń rozwiń Rudolstadt-Schwarza 09:16 09:16  
zwiń rozwiń Rudolstadt(Thür) 09:19 09:20  
zwiń rozwiń Uhlstädt 09:27 09:27  
zwiń rozwiń Zeutsch 09:30 09:30  
zwiń rozwiń Orlamünde 09:34 09:34  
zwiń rozwiń Kahla(Thür) 09:38 09:39  
zwiń rozwiń Rothenstein(Saale) 09:43 09:43  
zwiń rozwiń Jena-Göschwitz 09:46 09:47  
zwiń rozwiń Jena Paradies 09:51 09:53  
zwiń rozwiń Naumburg(Saale)Hbf 10:16    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się