Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   05:56 KM 19440 R3
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 05:58 05:58  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 06:00 06:01  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 06:03 06:05  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 06:06 06:07  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 06:10 06:11  
zwiń rozwiń Warszawa Włochy 06:15 06:16  
zwiń rozwiń Warszawa Ursus Północny 06:19 06:20  
zwiń rozwiń Warszawa Gołąbki 06:22 06:22  
zwiń rozwiń Ożarów Mazowiecki 06:26 06:26  
zwiń rozwiń Płochocin 06:31 06:31  
zwiń rozwiń Błonie 06:36 06:37  
zwiń rozwiń Witanów 06:39 06:40  
zwiń rozwiń Boża Wola 06:42 06:43  
zwiń rozwiń Seroki 06:46 06:46  
zwiń rozwiń Teresin Niepokalanów 06:49 06:50  
zwiń rozwiń Piasecznica 06:53 06:54  
zwiń rozwiń Sochaczew 06:59    

Dalsze informacje:

  • Koleje Mazowieckie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ