Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Miechów   09:30 R 33825 SKA 2 II/4
zwiń rozwiń Kamieńczyce 09:33 09:34   I/1
zwiń rozwiń Szczepanowice 09:36 09:37   I/1
zwiń rozwiń Smroków 09:40 09:40   I/1
zwiń rozwiń Słomniki 09:43 09:43   I/1
zwiń rozwiń Słomniki Miasto 09:45 09:46   I/1
zwiń rozwiń Niedźwiedź 09:49 09:49   I/1
zwiń rozwiń Goszcza 09:52 09:52   I/1
zwiń rozwiń Łuczyce 09:55 09:55   I/1
zwiń rozwiń Baranówka 09:58 09:58   I/1
zwiń rozwiń Zastów 10:01 10:02   I/1
zwiń rozwiń Kraków Batowice 10:06 10:06   II/1
zwiń rozwiń Kraków Główny 10:12     IV/6

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • dostęp dla wózków inwalidzkich
  • klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się