Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Großheringen   11:20 74662
zwiń rozwiń Camburg(Saale) 11:26 11:26  
zwiń rozwiń Dornburg(Saale) 11:31 11:32  
zwiń rozwiń Porstendorf 11:35 11:35  
zwiń rozwiń Jena-Zwätzen 11:38 11:38  
zwiń rozwiń Jena Saalbf 11:41 11:41  
zwiń rozwiń Jena Paradies 11:43 11:45  
zwiń rozwiń Jena-Göschwitz 11:49    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ