Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kędzierzyn-Koźle   15:12 R 46425
zwiń rozwiń Raszowa 15:20 15:20  
zwiń rozwiń Zdzieszowice 15:27 15:27  
zwiń rozwiń Jasiona 15:34 15:34  
zwiń rozwiń Gogolin 15:41 15:41  
zwiń rozwiń Górażdże 15:46 15:46  
zwiń rozwiń Przywory Opolskie 15:53 15:53  
zwiń rozwiń Opole Grotowice 15:57 15:58  
zwiń rozwiń Opole Groszowice 16:02 16:02  
zwiń rozwiń Opole Główne 16:08 16:10  
zwiń rozwiń Opole Zachodnie 16:13 16:13  
zwiń rozwiń Chróścina Opolska 16:17 16:17  
zwiń rozwiń Dąbrowa Niemodlińska 16:20 16:21  
zwiń rozwiń Przecza 16:25 16:25  
zwiń rozwiń Lewin Brzeski 16:28 16:29  
zwiń rozwiń Łosiów 16:32 16:33  
zwiń rozwiń Brzeg 16:38 16:39  
zwiń rozwiń Lipki 16:44 16:44  
zwiń rozwiń Oława 16:48 16:49  
zwiń rozwiń Lizawice 16:53 16:54  
zwiń rozwiń Zębice Wrocławskie 16:57 16:58  
zwiń rozwiń Święta Katarzyna 17:01 17:01  
zwiń rozwiń Wrocław Brochów 17:05 17:05  
zwiń rozwiń Wrocław Główny 17:11    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się