Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa   04:11 SKM97402
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 04:13 04:14  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 04:15 04:16  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 04:17 04:18  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 04:20 04:21  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 04:23 04:24  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 04:25 04:26  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 04:28 04:29  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 04:31 04:31  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 04:34 04:34  
zwiń rozwiń Sopot 04:37 04:38  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 04:39 04:40  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 04:41 04:42  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 04:43 04:44  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 04:46 04:46  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 04:48 04:49  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 04:50 04:52  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 04:54 04:54  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 04:56 04:56  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 04:59 05:00  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 05:02    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się