Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kołobrzeg   07:18 TLK83100 POBRZEŻE
zwiń rozwiń Ustronie Morskie 07:31 07:37  
zwiń rozwiń Koszalin 08:06 08:12  
zwiń rozwiń Sławno 08:38 08:39  
zwiń rozwiń Słupsk 08:55 08:57  
zwiń rozwiń Lębork 09:27 09:28  
zwiń rozwiń Wejherowo 09:50 09:51  
zwiń rozwiń Rumia 10:01 10:02  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 10:12 10:43  
zwiń rozwiń Sopot 10:51 10:52  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa 10:56 10:57  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 11:01 11:02  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 11:07 11:10  
zwiń rozwiń Pruszcz Gdański 11:18 11:19  
zwiń rozwiń Tczew 11:31 11:33  
zwiń rozwiń Malbork 11:46 11:48  
zwiń rozwiń Prabuty 12:08 12:09  
zwiń rozwiń Iława Główna 12:28 12:29  
zwiń rozwiń Działdowo 13:02 13:03  
zwiń rozwiń Mława 13:13 13:14  
zwiń rozwiń Ciechanów 13:31 13:32  
zwiń rozwiń Nasielsk 13:52 13:53  
zwiń rozwiń Modlin 14:03 14:04  
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 14:08 14:09  
zwiń rozwiń Legionowo 14:18 14:19  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 14:33 14:34  
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 14:40 15:00  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 15:04 15:05  
zwiń rozwiń Opoczno Południe 16:04 16:10  
zwiń rozwiń Miechów 17:31 17:32  
zwiń rozwiń Kraków Główny 18:01    

Dalsze informacje:

  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się