Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kostrzyn   03:10 mR 84104 WOODSTOCKOWA BANA
zwiń rozwiń Rzepin 03:41 03:43  
zwiń rozwiń Zielona Góra 04:30 04:39  
zwiń rozwiń Głogów 05:19 05:21  
zwiń rozwiń Wrocław Główny 06:38 06:40  
zwiń rozwiń Brzeg 07:06 07:07  
zwiń rozwiń Opole Główne 07:34 07:36  
zwiń rozwiń Strzelce Opolskie 08:01 08:02  
zwiń rozwiń Gliwice 08:29 08:30  
zwiń rozwiń Zabrze 08:38 08:39  
zwiń rozwiń Chorzów Batory 08:49 08:50  
zwiń rozwiń Katowice 08:56    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • cena specjalna
  • pociąg dodatkowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się