Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kutno   17:25 L 11368
zwiń rozwiń Witonia 17:35 17:36  
zwiń rozwiń Gawrony 17:42 17:42  
zwiń rozwiń Łęczyca 17:50 17:59  
zwiń rozwiń Sierpów 18:03 18:03  
zwiń rozwiń Ozorków 18:09 18:10  
zwiń rozwiń Ozorków Nowe Miasto 18:12 18:12  
zwiń rozwiń Chociszew 18:17 18:23  
zwiń rozwiń Grotniki 18:29 18:30  
zwiń rozwiń Zgierz Kontrewers 18:34 18:35  
zwiń rozwiń Zgierz Północ 18:38 18:39  
zwiń rozwiń Zgierz Jaracza 18:43 18:43  
zwiń rozwiń Zgierz 18:47 18:48  
zwiń rozwiń Łódź Radogoszcz Zach 18:51 18:52  
zwiń rozwiń Łódź Żabieniec 18:55 18:55  
zwiń rozwiń Łódź Kaliska 18:59    

Dalsze informacje:

  • Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • klimatyzacja
  • automat biletowy w pociągu
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się