Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Piła Główna   16:12 R 85430
zwiń rozwiń Kaczory 16:20 16:21  
zwiń rozwiń Miasteczko Krajeńskie 16:30 16:30  
zwiń rozwiń Białośliwie 16:36 16:36  
zwiń rozwiń Krostkowo 16:41 16:42  
zwiń rozwiń Wyrzysk Osiek 16:48 16:48  
zwiń rozwiń Jadwiżyn 16:53 16:53  
zwiń rozwiń Samostrzel 16:57 16:57  
zwiń rozwiń Anieliny 17:01 17:01  
zwiń rozwiń Nakło nad Notecią 17:08 17:09  
zwiń rozwiń Ślesin 17:16 17:16  
zwiń rozwiń Zielonczyn 17:22 17:23  
zwiń rozwiń Pawłówek 17:26 17:26  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Osowa Góra 17:30 17:30  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Zachód 17:33 17:33  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Główna 17:40    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się