Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Legnica   04:00 KD 69520
zwiń rozwiń Jaśkowice Legnickie 04:07 04:07  
zwiń rozwiń Szczedrzykowice 04:10 04:10  
zwiń rozwiń Malczyce 04:17 04:17  
zwiń rozwiń Środa Śląska 04:23 04:23  
zwiń rozwiń Przedmoście Święte 04:27 04:27  
zwiń rozwiń Miękinia 04:32 04:32  
zwiń rozwiń Mrozów 04:35 04:35  
zwiń rozwiń Wrocław Leśnica 04:41 04:41  
zwiń rozwiń Wrocław Żerniki 04:44 04:44  
zwiń rozwiń Wrocław Nowy Dwór 04:47 04:47  
zwiń rozwiń Wrocław Muchobór 04:50 04:50  
zwiń rozwiń Wrocław Główny 04:57 04:59  
zwiń rozwiń Wrocław Brochów 05:04 05:04  
zwiń rozwiń Siechnice 05:10 05:10  
zwiń rozwiń Zakrzów Kotowice 05:14 05:14  
zwiń rozwiń Czernica Wrocławska 05:18 05:18  
zwiń rozwiń Jelcz Miłoszyce 05:22 05:22  
zwiń rozwiń Jelcz-Laskowice 05:28    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • klimatyzacja
  • Koleje Dolnośląskie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się