Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   04:44 KD 69941
zwiń rozwiń Wrocław Mikołajów 04:49 04:49  
zwiń rozwiń Wrocław Nadodrze 04:54 04:57  
zwiń rozwiń Wrocław Sołtysowice 05:03 05:03  
zwiń rozwiń Wrocław Psie Pole 05:06 05:06  
zwiń rozwiń Wrocław Zakrzów 05:08 05:08  
zwiń rozwiń Wrocław Pawłowice 05:11 05:11  
zwiń rozwiń Ramiszów 05:14 05:14  
zwiń rozwiń Pasikurowice 05:16 05:16  
zwiń rozwiń Siedlec Trzebnicki 05:20 05:20  
zwiń rozwiń Pierwoszów Miłocin 05:23 05:23  
zwiń rozwiń Brochocin Trzebnicki 05:26 05:26  
zwiń rozwiń Trzebnica 05:31    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • klimatyzacja
  • Koleje Dolnośląskie
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się