Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa   04:47 SKM97404
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 04:49 04:50  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 04:51 04:52  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 04:53 04:54  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 04:56 04:57  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 04:59 05:00  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:01 05:02  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:07 05:07  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:10 05:10  
zwiń rozwiń Sopot 05:13 05:14  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:15 05:16  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:17 05:18  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:19 05:20  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:22 05:22  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:24 05:25  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:26 05:28  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:30 05:30  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:32 05:32  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:35 05:36  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 05:38    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się