Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   17:35 R 66929
zwiń rozwiń Wrocław Mikołajów 17:39 17:40 R 66928
zwiń rozwiń Wrocław Nadodrze 17:44 17:45  
zwiń rozwiń Wrocław Sołtysowice 17:49 17:50  
zwiń rozwiń Wrocław Psie Pole 17:53 17:53  
zwiń rozwiń Długołęka 17:58 17:59  
zwiń rozwiń Borowa Oleśnicka 18:04 18:04  
zwiń rozwiń Oleśnica 18:11    

Dalsze informacje:

  • Przewozy Regionalne
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ