Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Iława Główna   06:07 R 59420 II/4
zwiń rozwiń Jamielnik 06:13 06:14   II/2
zwiń rozwiń Biskupiec Pomorski 06:20 06:21    
zwiń rozwiń Lipinki 06:25 06:26    
zwiń rozwiń Ostrowite koło Jabłonowa 06:30 06:30    
zwiń rozwiń Jabłonowo Pomorskie 06:38 06:49   III/6
zwiń rozwiń Książki 06:55 06:56   II/2
zwiń rozwiń Wąbrzeźno 07:02 07:03   I/2
zwiń rozwiń Zieleń 07:08 07:08   I/2
zwiń rozwiń Kowalewo Pomorskie 07:14 07:14   III/2
zwiń rozwiń Rychnowo Wielkie 07:18 07:19   I/2
zwiń rozwiń Kamionki Jezioro 07:21 07:22   II/2
zwiń rozwiń Turzno 07:26 07:26   I/2
zwiń rozwiń Papowo Toruńskie 07:30 07:31   I/2
zwiń rozwiń Toruń Wschodni 07:37 07:38   II/2
zwiń rozwiń Toruń Miasto 07:41 07:42   I/2
zwiń rozwiń Toruń Główny 07:45 07:47 R 59421 II/1
zwiń rozwiń Toruń Kluczyki 07:50 07:51   I/201
zwiń rozwiń Cierpice Kąkol 07:57 07:58   I/1
zwiń rozwiń Przyłubie 08:05 08:06   I/1
zwiń rozwiń Solec Kujawski 08:12 08:12   I/1
zwiń rozwiń Bydgoszcz Łęgnowo 08:19 08:20   I/1
zwiń rozwiń Bydgoszcz Wschód 08:23 08:24   I/201
zwiń rozwiń Bydgoszcz Bielawy 08:26 08:26   I/1
zwiń rozwiń Bydgoszcz Leśna 08:29 08:30   I/1
zwiń rozwiń Bydgoszcz Główna 08:35      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się